Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.

політика повернення

Обмін та повернення товарів не належної якості здійснюється протягом 14 днів, не включаючи день продажу.
Товар приймається назад, якщо він не був у вжитку, був збережений товарний вигляд, упаковка, пломби, споживчі властивості, ярлики, накладна на товар.
 
При цьому споживач (покупець) оплачує вартість кур'єрських послуг, доставки згідно із Законом «Про захист прав споживачів». 

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця. В окремих випадках вартість доставки може бути розділена між інтернет магазином Yarabiju.com.ua та споживачем (50/50).
 

Політика повернення товару та коштів.

Якщо у Вас сталася проблема з товаром, здійсніть наступні дії:

 1. Зверніться по допомогу за контактними даними, вказаними на сторінці "Контакти" і сформулюйте виниклу проблему, можливо ми допоможемо Вам усунути її;
 2. Товари і послуги, придбані в магазині Yarabiju.com.ua можна повернути або обміняти в терміни і асортименті відповідно до Закону України "Про права споживача".

Ви можете запросити повернення грошей без пояснення причини впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів. Термін розірвання договору збігає через 14 (чотирнадцять) днів від вказаних нижче дат: 

 1. Для товарів - з моменту, коли товар був відвантажений відповідно до накладної або іншого документу, що свідчить про отримання товару покупцем;
 2. Для послуг - з моменту підписання акту прийому-здачі по виконаній послузі.

У будь-якому випадку при вирішенні суперечок ми керуємося чинним законодавством України.

Щоб реалізувати своє право на заміну товару або повернення грошей, ви зобов'язані повідомити нас про це до закінчення зазначеного терміну. Щоб повідомити нас про Ваше бажання повернути або обміняти товар і почати описану нижче процедуру повернення, зв'яжіться з нами по телефону підтримки, вказаному на нашому сайті.

Товари, що не підлягають поверненню та обміну:

 • пошкоджені механічно в процесі фактичної експлуатації;
 • товари, що підпадають відповідно до чинного законодавства України, як такі, що не підлягають поверненню, обміну та компенсації коштів.

Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені та повертаємо та обмінюємо товари, що задовольняють зазначеним нижче умовам:

 • товари, що повертаються, повинні зберігати товарний вигляд (тобто не мати ознак використання та пошкоджень і перебувати у стані, що дозволяє знову виставити їх на продаж);
 • при поверненні та обміні товару необхідно надати реєстраційні документи з транспортної компанії та накладну на товар. Ненадання клієнтом таких компонентів може призвести до затримок при поверненні або обміні товару або додаткових штрафів відповідно до чинного законодавства. Інтернет-магазин Yarabiju.com.ua залишає за собою право відмовити у поверненні або обміні товару при порушенні умов повернення.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

Щоб скасувати попереднє замовлення, виконайте такі дії:

 • попереднє замовлення можна скасувати у будь-який момент до відправлення відповідного товару, зателефонувавши за телефоном підтримки, вказаним на сторінці "Контакти". Якщо товар вже доступний для відпустки чи надіслано, для нього діють стандартні політики повернення;
 • якщо Ви являєтесь покупцем з іншого міста (села), то Ви можете надіслати товар нам і маєте право на відшкодування коштів на відправку у разі визнання ваших вимог правомірними;
 • ми перевіримо товар при отриманні, і якщо він підлягає поверненню або обміну відповідно до Умови використання та продажу, ми замінимо товар або повернемо гроші на ту ж кредитну картку, розрахунковий рахунок або іншим способом, використаним покупцем при оплаті, що використовувався при покупці.

СТАН ПОВЕРНЕННЯ

Телефони та інші контактні дані служби підтримки:

+38(097)-100-90-05
+38(099)-042-04-60
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close