Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Шпилька-банан - вибір стильних молодих дівчат

Напевно кожна дівчина знайома із шпилькою-банан, яка отримала свою назву через схожість із фруктом. Такими шпильками користувалися за старих часів ще наші бабусі. В даний час банан трохи видозмінився, він може бути прикрашений стразами, паєтками, іншими декоративними елементами. На нашому сайті ви можете знайти великий вибір як маленьких, так і великих шпильок для густого волосся. Зробити зачіску з цією шпилькою не представляється особливої ​​складності. Ви можете експериментувати та створювати свої варіанти, не обов'язково робити звичайний кінський хвіст.

Купити банан для волосся можна безпосередньо на нашому сайті за прийнятною вартістю. Ви можете вибрати металеві банани чи пластикові. Тут все залежить від ваших смакових уподобань.

На нашому сайті представлені банани різних кольорів: як яскравих, так і нейтральних, які найбільше підійдуть для роботи в офісі. В основному їх роблять нині з таких матеріалів: кістки, пластику, дерева, металу. Це найпопулярніші матеріали. Банан простий у використанні та відмінно підійде для створення зачіски маленької дівчинки. Ви можете вибрати шпильку за смаком, яка найбільше припаде до душі. Купити банан ви можете, якщо порадитеся з подругою, особливо якщо вона розуміється на різних модних штучках.

Прически с модными бананами смотрятся стильно и привлекательно.

Як правильно зробити вибір? Якщо у вас тонке і не дуже густе волосся, то вам більше підійде невеликий банан, якщо волосся густе і довге - вибирайте великі за розміром варіанти, вони дозволять вам зробити стильну зачіску за короткий час.

Шпилька банан дозволить вам створювати нові варіанти зачісок, про які ви тільки мріяли. Модні банани є дуже актуальними і серед стилістів. Саме вони ввели нещодавно моду на ці шпильки. Металеві банани - найміцніші та міцні шпильки, які прослужать вам досить довго.

Щоб зробити найпростішу зачіску, яка називається кінський хвіст, для початку розкрийте шпильку і покладіть поряд з собою, потім сформуйте руками на голові кінський хвіст і знизу закріпіть шпилькою, зафіксуйте її на голові. Зачіска готова! Тепер вам не обов'язково користуватися простими гумками, які виглядають трохи по-сільськи. Можна заколоти бананом джгут із волосся. Така зачіска виглядає стильно, чудово підійде для занять спортом.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close