Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Палички для волосся - незамінний аксесуар

Найчастіше на вулицях можна зустріти дівчат, зачіска яких тримається на японських чи китайських паличках. Особливою популярністю палички для волосся користуються серед дівчат та жінок, у яких волосся дуже довге. Палички для волосся в основному виготовляються з дерева, пластику, металу. Їх найчастіше прикрашають красивими штучними чи натуральними квітами, вузлами, кристалами, цікавими написами. Вони виглядають стильно та цікаво, особливо якщо одяг витриманий у японському стилі. Для такої зачіски можна зробити губи яскравішими та сексуальнішими. Для цієї мети ідеально підійде червона помада.

У Китаї багато жителів знайомі з давньою легендою про наложницю, життя якої проходило за правління Чжоу. Вона пробувала їжу, яку мав їсти імператор. В один із днів дівчина забула, що страву необхідно для початку остудити. Вона побоювалася невдоволення та гніву свого великого імператора. І їй на думку спала одна ідея. Вона витягла з волосся палички для волосся з нефриту і взяла ним м'ясо. Імператор був дуже задоволений спритністю та кмітливістю своєї наложниці. Він вирішив наказати, щоб надалі всі їли тільки китайськими паличками, якими зазвичай прикрашали зачіски. Також красиво виглядають зачіски з твістером.

Купить палочки для волос вы можете на нашем сайте по приемлемой стоимости. Они стоят не так дорого, их может позволить себе любая девушка. Ими можно закалывать любую прическу. Особенно стильно с ними смотрится прическа-пучок, которая сумела за все время завоевать любовь многих модниц. Позвольте себе купить палочки и вы будете очень довольны. Можно закалывать не только пучки, но и косы, а также жгуты из волос. В любом случае прическа будет смотреться очень элегантно. Японские палочки - настоящий мастхев.

Багатьом подобається зачіска під назвою "французька черепашка". Її можна доповнити паличками, декорованими гарними кристалами. Палички можна придбати будь-які: з дерева, кістки, пластику, металу. На нашому сайті ви завжди зможете знайти безліч варіантів паличок, які неодмінно припадуть вам до душі. Ці шпильки виглядають жіночно і дуже вишукано. Ними можна заколоти вечірню чи весільну зачіску. Повірте, ви будете з ними у центрі уваги. Дуже красиво виглядають варіанти, до яких на волосині прикріплені кристали. При ходьбі вони красиво переливаються і виглядають просто розкішно. Купуйте японські палички і вам захочеться зробити красиву зачіску за лічені хвилини.

 

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close