Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.

Багато хто з вас напевно знає, що смак формується з раннього віку. Якщо ви бажаєте, щоб ваша маленька модниця зналася на одязі та прикрасах, необхідно брати її періодично в магазин і запитувати її думку. Нині дизайнери ювелірних прикрас створюють біжутерію для дівчаток. Наш сайт надає вам можливість разом із донечкою підібрати гарну біжутерію, яка б тішила око. Біжутерія для дітей має тішити око. Придбати дитячі прикраси можна як у магазині, так і в даному розділі.

Вибирайте якісну та нешкідливу біжутерію для дітей!

Найчастіше, вибираючи біжутерію для себе, ми наголошуємо на формі виробу, його кольоровій гамі, а також на дизайні. Однак у випадку з дитячими прикрасами справа має бути інакшою. Важливо звернути увагу на якість виробів, а також безпеку. Ми займаємося лише продажем біжутерії, яка відповідає ГОСТ і не містить шкідливих речовин, які здатні негативно вплинути за здоров'я вашої дитини.

Вам також необхідно переконатися, що всі прикраси виготовлені із гіпоалергенних матеріалів. Якраз у нас на сайті ви зможете знайти подібні. Біжутерія для дітей не має гострих кутів, вони не подряпають шкіру вашої маленької принцеси. Усі сережки мають міцну застібку, яка зручно відкривається. Якщо ваша донька зовсім маленька, вона не повинна розстібати прикраси, щоб ненароком не проковтнути прикраси для дитини. Ми змогли подбати і про це. Придбати дитячі прикраси ви можете на нашому сайті.

Важливо пам'ятати також про те, що більшість дітей непосидючі та досить рухливі. Тому прикраси не повинні заважати вашій доньці грати чи бігати. Ви можете разом із донечкою підібрати відповідні прикраси, які б сподобалися і вам, і їй. Не слід набувати виробів, які несуть якийсь таємний зміст. Їй самій буде приємно розповісти подружці, що їй подарували браслет з ягідкою або кільце з метеликом. Прикраси для дитини мають бути простими.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close