Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Аксесуари для роботи з біжутерією оптом в магазині Yarabiju

Аксесуари для роботи - це те, що потрібно кожній рукоділлі, яка займається виготовленням біжутерії. Останнім часом "hand made" вироби користуються неймовірною популярністю. На сайтах майстрів представлено безліч прикрас із полімерної глини, бісеру. Роблять вручну кільця, браслети, прикраси для волосся та кольє. Але для того, щоб робити прикраси своїми руками, необхідно придбати аксесуари для роботи, які представлені на нашому сайті.

Для створення будь-якої біжутерії ручної роботи вам знадобиться фурнітура, яку ви також можете придбати у нас. Але біжутерія ручної роботи коштує досить дорого, тому що для її створення люди витрачають багато свого вільного часу, що позначається на вартості. З цієї причини деякі дівчата купують спеціальні журнали з рукоділля та створюють біжутерію власними руками. Наші товари відрізняються високою якістю, тому ми не продаємо виробів китайського виробництва. Товари, представлені на нашому сайті, досить довговічні, надійні, зручні у роботі. У нас ви зможете придбати також пістолет для скоб, який стане вам у нагоді в роботі.

Для того, щоб займатися будь-яким рукоділлям, потрібно придбати стандартний набір інструментів, намистин, страз, фурнітури. Інструменти для біжутерії ви можете знайти на нашому чудовому сайті. Маючи на руках інструменти для біжутерії, ви зможете створювати кільця, сережки, різні прикраси для волосся.

Багато дівчат також захоплюються створенням біжутерії ручної роботи. І треба сказати, що в деяких виходить створювати цілком гарні вироби, які можна вдягнути на свято або просто використовувати щодня. У нас ви можете придбати заготівлі для роботи. Вони неодмінно стануть вам у нагоді, коли ви захочете зайнятися ручною творчістю.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close