Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Твістер для волосся - вибір стильних дівчат

Твістер - модна в 90-х роках шпилька, яку рекламували по всьому світу. Вона дозволяє створювати з волосся гарні пучки, а також черепашки. Цього року шпилька-твістер знову почала набувати популярності. Особливо вона має попит при створенні красивих вечірніх і весільних зачісок з довгого волосся. Багато майстрів перукарського мистецтва дуже люблять таку шпильку твістер, так як вона дозволяє створювати суворі та одночасно модні зачіски. Їй можуть за певної вправності користуватися і діти. Зачіски виходять стильними та цікавими. Дозвольте собі придбати твістер, і ваше волосся завжди виглядатиме елегантно.

Твістер зазвичай виконується з м'якого та товстого дроту, а також тканини та поролону для надання об'єму. Вона має форму прямокутника, конструкція досить міцна, особливо, якщо твістер якісний. Придбати твістер ви можете у нашому інтернет-магазині за доступною вартістю. Красиво укладене волосся стає прекрасним надбанням будь-якої дівчини. А шпилька твістер підходить для цієї мети просто ідеально. Деякі дівчата витрачають створення зачісок тривалий час, проте це завжди можливо, оскільки це дуже трудомісткий. Деякі постійно заради створення красивих зачісок звертаються до перукарні, витрачають свої заощадження, щоб виглядати красиво.

Твістер можна придбати за порівняно невеликою ціною, шпилька дуже зручна і дозволяє за короткий час освоїти більше 20 зачісок. Вона ідеально підходить для тих, хто займається танцями, адже дівчатам у цьому випадку доводиться витрачати багато часу на створення зачісок. Твістер дозволяє реалізувати найцікавіші ідеї в галузі зачісок. Вона підходить практично всім, виняток становлять дівчата з коротким волоссям. Твістер дозволяє створювати об'ємні пучки, які ідеально підходять для дівчат, які працюють в офісі. На нашому сайті ви можете придбати твістер оптом.

Ця шпилька має невелику вагу, вона дуже легка, за рахунок чого голова до вечора не хворітиме. Вона ідеально підходить для створення зачісок для маленьких принцес. До кожної шпильки додається спеціальна інструкція, яка навчить вас швидко робити різноманітні зачіски для своєї маленької принцеси. Твістер можна підібрати під колір одягу або під колір волосся. На нашому сайті представлені шпильки абсолютно різних відтінків. Тому у вас завжди є вибір.

 

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close