Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Модні шпильки для волосся - чудовий вибір

Напевно, кожна дівчина, навіть якщо у неї коротке волосся, знайома з таким аксесуаром, як шпильки. Але не багато хто знає, що ними також можна прикрашати зачіску, робити її стильнішою, а також створювати неймовірно красиві весільні зачіски. На нашому сайті ви можете купити шпильки за порівняно невеликою вартістю. І на ресурсі ви знайдете великий вибір різних варіантів, як простих, так і зі стразами, які будуть дивитися чудово у вашому волоссі.

Металеві шпильки найкраще тримають волосся.

Цього року дизайнери пропонують робити пучки, це актуально для тих дівчат, які люблять носити довге волосся. А шпильки допоможуть не лише закріпити зачіску, а й декорувати її. Купити шпильки, упаковані в поліпропіленовий пакет оптом, досить просто також через інтернет-магазин. Якщо підходити до створення зачісок творчо, можна придумати масу варіантів з використанням шпильок. І дизайнери цього року пропонують робити так звані грецькі зачіски, які передбачають використання щипців для завивки. Потім частину волосся необхідно закріпити на потилиці і заколоти шпильками.

Модні шпильки виглядають часом просто приголомшливо, звичайні можна декорувати стрічками, штучними або натуральними квітами, стразами. Варіантів шпильок може бути безліч. Всі вони відрізняються розміром, матеріалом, з якого вони виготовлені. Модні шпильки в основному роблять із кістки, металу, пластику, а також дерева. Дерев'яні шпильки, на відміну від металевих, менше шкодять волоссю. Їх легко закріплювати на волоссі, виглядають вони натурально і надають дівчині прекрасного вигляду. Металеві шпильки, особливо якщо вони виготовлені з неякісних матеріалів, можуть згодом окислюватися, псуючи волосся. З найдавніших часів дівчата використовували цей аксесуар для волосся.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close