Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Брошка – невід'ємна частина дизайну одяг!

На нашому сайті ви зможете знайти красиві брошки з металу та пластику. Цілком несправедливо, але така стильна, багатофункціональна і приваблива прикраса довгі роки не використовувалася. Але зараз дизайнери знову використали брошку в модних колекціях. Дизайнери модного будинку Шанель використали брошки на спідницях. Цей аксесуар можна побачити на костюмах багатьох політичних діячів жіночої статі. Дуже актуальними будуть срібні брошки.

В даний час брошками прикрашають пояси, сумки, спідниці, штани, шарфи, шапки та нижню білизну. Однак класичні варіанти носіння брошів ще ніхто не скасовував. Брошку можна носити біля коміра або на плечі. Якщо говорити про форму брошок, то дизайнери надали перевагу квітковій тематиці. Також будуть у моді прикраси у вигляді тварин. Купити брошки можна у нашому інтернет-магазині. Для тих, хто вважає за краще виділятися, дизайнери підготували брошки незвичайних абстрактних форм.

Слід пам'ятати, що є певні правила носіння брошів. Стрункі дівчата можуть дозволити собі брошки будь-яких форм, а більші жінки повинні вибирати брошки округлої форми. Можна також використовувати гарні брошки, виготовлені з текстилю або тканини. Купити брошки, упаковані в поліпропіленові пакети зі скотчем та клапаном ви можете на нашому сайті. Слід додати, що брошки повинні бути яскравого відтінку, вони в жодному разі не повинні зливатися з одягом. Якщо у вас досить приваблива і яскрава сукня, яка декорована стразами або вишивкою, а також виконана з мережива, то брошку краще не використовувати. Якщо ви хочете зробити образ вишуканим, вибирайте срібні брошки.

До брошки можна підібрати гарні сережки у тон. Ви можете підібрати сережки у нашому інтернет-магазині. Якщо ви плануєте прикрасити вбрання брошкою, то не варто використовувати її в комбінації з масивними прикрасами. Це надасть вашому образу химерність і зробить його несмачним. Брошки найкраще виглядають на строгому, простому і лаконічному одязі, роблячи вбрання більш елегантним і досить стильним. Брошки з металу найкраще підійдуть у цьому випадку.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close