Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Хороше стильне намисто у нашому інтернет магазині!

Намисто є найдавнішим видом прикраси шиї. Перші намисто з'явилися як засіб для того, щоб захистити себе від чаклунства. У деяких країнах воліють носити намисто не лише на шиї, а й на руках. У світі буси виготовляються із платини, золота, срібла, і навіть чорних металів, корала, бурштину, дерева, кераміки, скла. Особливо останнім часом актуальні намиста із пластику, які ви неодмінно зможете знайти у нашому інтернет-магазині. Однак натуральні намисто виглядають завжди більш вишукано.

Широка кольорова гама намиста, представлених у нашому інтернет-магазині вражає уяву. У нас ви зможете знайти намисто, виконані з нефриту, малахіту, сердоліку, а також авантюрину, агату, лазуриту. Особливою популярністю користуються намисто, виготовлені з перлів, адже вони зможуть підійти під будь-яке вбрання, яке ви оберете. Особливо елегантно намисто з перлів виглядають у поєднанні з чорною маленькою сукнею. Поверхня намиста буває різна: шорстка або гладка. Намистини можуть мати огранювання, а можуть бути круглими.

Купити намиста ви можете безпосередньо у нашому інтернет-магазині. Модний тренд цього сезону - багатоярусні намисто з великими намистинами. Вони можуть бути однотонними чи різнокольоровими. Серед модниць популярні намисто із золотистим або сріблястим напиленням. Для вечора бажано вибирати сяючі намистини, а для прикраси денного вбрання більше підійдуть намисто, виготовлені із пластику. Наш магазин надає вам широкий вибір прикрас.

Крім намиста ви можете додатково підібрати, наприклад, сережки. Якщо у вас пляжна вечірка з друзями, то вибирайте яскраве намисто, які будуть виграшно відтіняти вашу засмагу, для ділової зустрічі більше підійде намисто з перлів. А для побачення слід вибирати ніжні відтінки намиста, які ви також зможете знайти на нашому сайті. Найголовніше, що ваші прикраси мають виглядати гармонійно та вишукано. Не варто перевантажувати образ, одягати одночасно з намистами яскраві браслети та кільця. Достатньо буде підібрати сережки ніжного відтінку. Купити намисто у нашому інтернет-магазині можна досить швидко та без реєстрації. Можна підібрати красиве натуральне намисто, яке підійде для будь-якого вбрання.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close