Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Цього року зберігатиметься мода на досить великі та масивні прикраси для волосся. Олена Пермінова, Алекса Чанг, Катрін Деньов, Бріджіт Бардо - всіх цих знаменитостей поєднала любов до прикраси волосся бантами. Нині цей тренд дуже популярний. Якщо дивитися на модні колекції, де дизайнери віддали перевагу саме бантам, можна сміливо говорити, що цей тренд буде популярний ще багато років.

Стилісти цього року вважають за краще робити зачіски в стилі 60-х і прикрашати їх різними модними бантами великих і маленьких розмірів.

І наш інтернет-магазин може запропонувати вам різні стильні банти на будь-який смак.

Є багато варіантів, як прикрасити зачіску. Можна використовувати обідки з бантами, банти на резинках, а також яскраві та красиві стрічки, з яких можна зробити чудові прикраси для волосся. Проте слід виключити зі свого образу якісь інші прикраси, оскільки бант сам собою яскравим акцентом. На одному з останніх показів Ніни Річі більшості моделей вирішили перев'язати волосся стрічкою, зав'язаною бантом. Стильні банти у комбінації з ніжними блузками вийшли романтичні та чуттєві образи. Купити банти для волосся ви можете на нашому сайті.

Деякі дизайнери вважали за краще перев'язати голови моделей шкіряними стрічками та зав'язати їх ззаду бантами. Такі прикраси для волосся можна носити з футболками, а також брюками з бавовни або льону. Блер Волдорф є найвідомішою модницею, яка зібрала цілу колекцію різних прикрас для волосся. У її колекцію входять різні банти. Співачка Ріанна є однією з небагатьох, кому підходить гарні руді та червоні відтінки для волосся. А прикрашати свою зачіску вона віддає перевагу бантам. Красиво виглядатиме волосся, зібране в пучок і прикрашене красивим і досить стильним бантом. Повірте, у такому образі ви не залишитеся непоміченою. Купити банти для волосся ви можете, якщо порадитеся з подругою.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close