Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.

 

Ланцюжки, кулони, кольє та підвіси! Все це незамінно у прикрасі жінок!
Наш магазин «Yarabiju.com.ua» пропонує вам поринути у світ ювелірної біжутерії та одразу відчути різноманітність стилів.

Ювелірна біжутерія Xuping

Біжутерія фірми виробника Xuping займає особливе місце серед загальної маси прикрас завдяки передовим розробкам, інноваційним технологіям у виробництві та дизайнерським рішенням, що йдуть в ногу з часом. Насамперед вона вирізняється найвищою якістю і це підтверджено численними відгуками наших щасливих клієнтів. Всі вироби ретельно пакуються у поліпропіленові пакети із клапаном. Ювелірна біжутерія захищена від корозії гальванічним покриттям, яке не темніє при контакті з водою, не облазить і що найважливіше не викликає алергії. Камені, якими інкрустуються вироби, грають на світлі краще за свої природні аналоги діамантів. Фіаніти це штучно вирощені діаманти, чистота матеріалу, точність обробки та довговічність цього каміння роблять їх чудовою альтернативою дорогим діамантам.

Наші ціни на ювелірну біжутерію – ваші приємні емоції!

Коли чекаєш на свою покупку і отримуєш її, то радість переповнює душу, а невисока ціна здатна збільшити вашу радість ще більше. Дорогі прикраси з таких матеріалів як золото, платина та срібло не завжди доступні по гаманцю і не завжди будуть доречними, тому ми представляємо різко перетворитися завдяки низьким цінам на кольє та браслети. Придбайте відразу набір прикрас за прийнятною ціною - для себе, на подарунок подрузі, мамі або близьким людям. Фантазія розробників таких прикрас практично безмежна через використання різних доступних компонентів при виготовленні, тому будь-яка річ куплена у нас може виявитися унікальним продуктом!

Купити кольє, браслет в Україні можна в магазині Yarabiju.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close