Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Клюви - незамінні шпильки

Клюви є витягнутими в довжину металевими затискачами, за допомогою яких можна створювати прекрасні зачіски як для дорослих, так і для маленьких дітей. Вони стали популярними ще кілька десятиліть тому і встигли здобути величезну популярність. Придбати качки можна на нашому порталі за прийнятними цінами. На сайті ви зможете знайти металеві качечки різного розміру та різних кольорів. Вони можуть бути як яскравими та ошатними, так і виконані в спокійній кольоровій гамі. Вони виглядають стильно і підійдуть для створення як простих, так і хитромудрих зачісок. Придбати качки ви можете такі, які вам припадуть до душі. Також на нашому сайті ви можете знайти банани для волосся.

Металеві клюви на волоссі виглядають стильно і ошатно. Їх можна використовувати вдома для створення найпростіших зачісок. Їх також можна використовувати як затискачі, коли ви завиваєте волосся. Однак зараз продаються і пластикові клюви, які не завдають шкоди волоссю. Металеві варіанти виглядають краще, але завдають певної шкоди волоссю, роблячи його тьмяним, з'являються кінчики, що січуться. А пластикові клюви безпечніші. Можна підібрати клюв під колір одягу або вибрати контрастний варіант, тут все залежить від вашого смаку та бажання.

Клюви здатні прикрасити будь-яку зачіску, зробити її більш святковою та актуальною.

І стилісти радять використовувати модні клюви для створення стильного образу. Можна також підібрати клюв під колір волосся, якщо ви не хочете, щоб вона виділялася. Такий варіант також можливий. В даний час актуальні клюви, прикрашені розкішними квітами, вона виглядає стильно і сучасно. Квіти можуть бути виконані з пластику або просто нанесені у вигляді малюнка на шпильку.

Існують кюви у східному стилі, декоровані різними орнаментами. Вони виглядають красиво та невибагливо, підійдуть для створення стильного образу та доповнять зачіску. Можна за допомогою цієї шпильки створити зачіску в грецькому стилі, завивши волосся і закріпивши частину їх за допомогою качки на потилиці. Такі зачіски нині користуються особливою популярністю. Щоб користуватися качечками, не потрібні якісь особливі навички, досить просто вміти укладати волосся у зачіску. З цим може впоратися будь-яка дівчина! Клюви також підходять для створення зачісок для занять спортом. Дані шпильки виглядають жіночно і одночасно стильно. Пакуються шпильки у прості поліпропіленові пакети.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close