Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Гребінці для волосся - нестаріюча класика

На нашому сайті ви завжди можете знайти чудові гребені для волосся, які виглядають чудово і можуть бути виконані як з металу, так і з каменів та пластику. Вони просто шикарно виглядають у волоссі. Ви можете придумувати з ними різні зачіски, які вам тільки спадають на думку. Гребені для волосся є класикою, що не старіє. Ви можете відчути себе справжньою принцесою, якщо придбаєте для себе подібну річ. І стилісти в один голос стверджують, наскільки такі речі виглядають привабливо.

Цього року з моди вийшли вінки для волосся, а їхнє місце зайняли гребені з живими квітами, які виглядають просто вражаюче. При цьому зачіска може бути виконана у будь-якому стилі. Це може бути гарний пучок чи неслухняні локони. Гребені можуть бути виготовлені з живих або штучних квітів. Гребінь при цьому може бути будь-якого розміру та будь-якого відтінку. Якщо говорити про популярну гамму, то стилісти цього року віддали перевагу яскравим відтінкам: фукції, бузковому, червоному, яскраво-синьому та кораловому. Гребені з живими квітами підійдуть для створення весільної зачіски. До гребеня для волосся додатково можна купити гарні заколки.

У тренді досі залишаються і пастельні відтінки, які роблять образ дівчини ніжним та досить жіночним. Після зими можна зняти шапку і купити гребені для волосся для своєї колекції. Гребені виглядають як ранньою весною, так і в літній час. Вони можуть бути доповнені стразами, намистинами, красивими натуральними або штучними каменями. Головне, щоб з гребенем ви почували себе гармонійно.

Не відмовляйте собі у придбанні такої прикраси. Гребінець можна надіти як на побачення, так і на роботу. Однак в останньому варіанті зачіска має бути скромною та суворою. У ролі такої зачіски може бути гарний пучок. А на нашому сайті ви зможете знайти безліч різних гребенів за різними цінами упакованих в пакети zip lock і зроблених з різних матеріалів.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close