Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Браслети за низькими цінами!

Біжутерія наших часів почала диктувати свою моду у світі прикрас. Зараз на вигляд вона ніяк не поступається ювелірці. У нашому магазині ми пропонуємо вам браслети за найнижчими цінами для того, щоб ваша покупка приємно вас здивувала і залишила незабутні враження.

Стильні браслети! Будь у тенденції моди нашого часу!

недорога біжутерія на сьогоднішній день пропонує величезну кількість найменувань, значить вам не складе особливих труднощів щось вибрати для себе. Зануріть свої руки у вишукану красу, за допомогою якої підкреслите свої смаки та уподобання. Браслетом можна прикрасити як руки, а й ноги. У нашому магазині виставлено чимало різноманітних браслетів як для весіль, урочистостей, так і для щоденного користування. Браслет на руці дуже інтригує і надає його власнику неперевершеного шарму!

Великий вибір браслетів! Будьте оригінальними!

Біжутерія – це інструмент вираження сильних жіночих фантазій. У наші дні для створення браслета використовують пластик, скло, тканину, метал, дерево. У нашому асортименті є також і напульсники на руку, які користуються популярністю серед спортсменів. Ми з нетерпінням чекаємо на ваш вибір і пам'ятайте, що ми весь товар при відправці упаковуємо в надійні пакети поліпропіленові з липкою стрічкою!

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close