Skip to main content
Мінімальне замовлення 1000грн.!!! Всі ціни гуртові.Пояси - вибір стильних та впевнених у собі дівчат

Кутюр'є для своїх модних колекцій надали перевагу досить об'ємним стильним поясам. Вони можуть мати геометричну форму, а можуть бути різнобарвними. В даний час актуальні варіанти поясів, виготовлені з червоного, рожевого та жовтого матеріалу. Дизайнери радять звернути увагу на шкіряні пояси. Актуальними будуть плетіння, перли, а також квіткова тематика. Купити пояси ви можете у нашому інтернет-магазині.

На піку моди цього року будуть варіанти із двома видами матеріалів. Якщо говорити про стилістику, то цього року модою буде вінтажний стиль. Можна використовувати варіанти, які нагадують антикварні. Якщо бабуся вирішила подарувати вам свій старий пояс, то можете його сміливо носити з різними вбраннями. Особливо красиво воно виглядатиме із сукнею у стилі ретро. Пояси з квітами виглядають особливо привабливо.

Також у моді будуть варіанти, виконані в етнічному стилі, які нагадують про час прекрасних жінок та доблесних лицарів. Ви можете придбати пояси великого розміру і носити його з туніками. Повірте, цього року це дуже модно. Взимку красиво виглядають пояси, декоровані сніжинками. У моді будуть варіанти, виконані в анімалістичному стилі. Стильні пояси цього року виглядають жіночно та елегантно.

Це можуть бути пояси із зображенням рептилій, птахів, тварин. Такі варіанти представили багато іменитих дизайнерів цього року. Вони здатні зробити ваш образ закінченим та стильним. Цього року актуальним є використання великої кількості аксесуарів. Однак слід дотримуватися загального стилю, одяг повинен бути витриманий в одному кольорі і виконаний з одного матеріалу. Пояси ми можемо запакувати в поліетиленові пакети Майка, які відрізняються своєю надійністю при транспортуванні.

Купити пояси ви можете після того, як порадитеся з подругою. Якщо вона захоплюється модою, то точно порадить вам щось незвичне. Пояси з квітами – вибір стильних дівчат. Пояси ви можете доповнити стильними намистами, які ви також зможете придбати на нашому сайті. Головне, щоб образ вийшов стильним і закінченим.

Наша адреса:

58018, Чернівці
вул. Південно Кільцева, 21

Показати на мапі

+38-097-100-90-05
+38-099-042-04-60

sales@yarabiju.com.ua

09-00 до 18-00

працюємо по безготівці (без ПДВ)

close